Оздоровлення дітей

Оздоровлення дітей

Запорожье. Оздоровление детей. Отдых. Днепр

Головна цінність нашого життя – це діти та їх здоров'я. Життя в промисловому мегаполісі наражає малят на небезпеку частих простудних і алергійних захворювань, знижує імунітет. У нас ваша дитина може пройти повний курс оздоровлення. Це і лікувальне повітря соляної шахти стерильного типу, що повністю відтворює мікроклімат соляних печер м. Артемівська, віброакустичний масаж легенів – унікальна процедура, розроблена співробітниками НАН України й усі види фізіотерапевтичного лікування. Дуже люблять юні пацієнти синглентно-кисневі коктейлі на основі лікарських сиропів і гідромасажні ванни з лікувальними складами «Перозон» виробництва Німеччини, Spitzner (Шпіцнер).

Отдых в Запорожье на Днепре. Оздоровление и отдых детей.

 

 

Також вашим дітям ми пропонуємо масаж, який дуже добре ними переноситься. Це корисний метод профілактики та відновлення, оздоровлення та лікування для дітей. Різні техніки масажу є цінним доповненням в арсеналі лікаря і батьків, насамперед, як унікальна альтернатива і доповнення до основного лікування. Масаж проводять масажисти, навчені роботі з дітьми.

А лікувальне гаряче повітря медичної установки «Борею» і ароматерапія доповнять профілактику і ваш відпочинок на березі Дніпра в нашому пансіонаті.

Оздоровление детей в Запорожье. Отдых и оздоровление на Днепре.Оздоровление и отдых в Запорожье на Днепре. Оздоровление детей.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На головну (Оздоровлення дітей в Запоріжжі)