Масаж

Масаж

Классический массаж. Запорожье. Оздоровление и отдых на Днепре.Масаж – це науково-обґрунтований, випробуваний багаторічною практикою лікування та профілактики найширшого спектра захворювань, найбільш природний і фізіологічний для організму людини лікувальний метод.

Масаж — це механічний вплив руками або спеціальними інструментами на поверхню тіла чи окремий орган. Масаж застосовується з метою профілактики багатьох захворювань для загального зміцнення організму і як ефективний лікувальний засіб у різних галузях медицини, таких як ортопедія, терапія, неврологія, хірургія, гінекологія тощо. Лікувальний масаж можна застосовувати лише за призначенням лікаря. Масаж можна поєднувати з основним лікуванням або застосовувати в якості самостійного методу фізіотерапії.

Пансіонат має облаштований масажний кабінет і добре навчених медпрацівників – фахівців з масажу. Масаж має болезаспокійливу, розслабляючу, тонізуючу дію, підвищує працездатність, покращує циркуляцію крові та лімфи, активно впливає на всі види обмінів, мобілізує захисні сили організму, підвищує фізичний і емоційний тонус.

Наприклад, класичний лікувальний масаж показаний при захворюваннях серцево-судинної системи, органів дихання, опорно-рухового апарата, ендокринних і обмінних порушеннях тощо. Антицелюлітний масаж поліпшує стан шкіри, сприяє «спалюванню» жирів і посиленню тругора тканин.

На головну (Масаж. Відпочинок та оздоровлення в Запоріжжі.)

Классический массаж. Оздоровление и отдых на Днепре. Запорожье.

Антицеллюлитный массаж. Оздоровление и отдых в Запорожье на Днепре.