Фізіотерапія

Фізіотерапія

Физиотерапия. Отдых и оздоровление в Запорожье.Фізіотерапія — це лікування за допомогою природних і фізичних факторів: тепло та холод, ультразвук, електричний струм, магнітне поле, лазер, ультрафіолетове, інфрачервоне й інші види випромінювань, лікувальні грязі, вода, масаж та ін.

Безсумнівна перевага фізіотерапії серед інших методів лікування — її висока ефективність разом з безпекою. Вона не тільки не вимагає застосування лікарських препаратів, але й завдяки своєму активному впливу на організм дозволяє скоротити прийом ліків у рази за рахунок підвищення чутливості організму до лікувальних властивостей медикаментів. Фізіотерапія дозволяє звести до мінімуму можливі побічні явища й неприємні наслідки як самої хвороби, так і її лікування, що часом негативно позначається на захисних силах організму. Фізіотерапія пробуджує внутрішні резерви організму, зміцнює імунітет і тим самим скорочує строки лікування, прискорює загоєння ран і запалень, активізує найважливіші біохімічні процеси в організмі, налаштовуючи природні сили організму на видужання. Фізіотерапія успішно застосовується для лікування різноманітних захворювань органів і систем людського організму. У якості самостійного способу лікування фізіотерапія ефективна на початкових стадіях розвитку захворювання. Фізіотерапія — це прекрасний засіб профілактики багатьох хвороб. Найчастіше вона використовується як додатковий метод у загальному курсі лікування.

Нуга бест. Турмалиновая кровать. Отдых в Запорожье. Оздоровление.Ми надаємо вам широкий спектр лікувально-профілактичних фізіопроцедур, таких як:

  • електрофорез лікарських засобів,
  • ампліпульс,
  • ультрадеонофорез,
  • лазеротерапія,
  • магнітотерапія,
  • ІХТ,
  • КВЧ.

Ефективність цих процедур досягається багатогранністю їх впливу: вплив на мікроциркуляцію та імунітет, гемодинаміку, трофіку тканин і обмін речовин. Фізіотерапія чинить також знеболюючу, протизапальну десенсибілізуючу, седативну та протинабрякову дію, знижує алергійне навантаження.

Досвідчені фахівці складуть індивідуальний план вашого оздоровлення на базі фізіотерапевтичного кабінету.

Физиотерапия. Оздоровление в Запорожье. Отдых на Днепре.Физиотерапия. Отдых в Запорожье. Оздоровительные процедуры.

На головну (Відпочинок та оздоровлення в Запоріжжі. Фізіотерапія.)